Híreink

Zárt körű szüreti mulatságot tartunk az ide évben is 2017. szeptember 21-én csütörtökön.

Május 17-én a Rácalmási Manóvár Óvoda és Bölcsőde óvoda része kirándulni megy a Veresegyházi Medveparkba. Indulás reggel 8.00 órakor érkezés kb. 15 órakor.

Május 18-án Rendőrnap az óvodában! Rendőrök, polgárőrök, a családsegítő munkatársai  foglalkoznak a gyermekekkel a délelőtt folyamán.
Tartalmas, vidám délelőtt lesz reményeink szerint!

Intézményünk gazdasági bejáratánál lehetőség van elhelyezni  szelektív hulladékgyűjtőnkbe tiszta papír és műanyag hulladékot.
Amennyiben nagyobb mennyiségről van szó, kérem hogy előre jelezzék.

Az idei tanévben a nyílt hetet január 30- február 3. közötti időpontban tartjuk óvodánkban:

hétfőn délelőtt: a nyuszi csoportban

kedden délelőtt: a cica csoportban

Szerdán délelőtt: a katica csoportban

csütörtökön délelőtt: a maci csoportban

pénteken délelőtt: a süni csoportban.

A pénteki napon február 3-án részleges szünet lesz az intézmény óvoda részében.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Ballagás

Ismételten eltelt egy év!
Az ide évben 2016. május 27-én 17 órakor tartjuk óvodánkban a ballagást, amelyen 36 kisgyermek búcsúzik intézményünktől.

Elmondhatjuk, hogy egyik szemünk sír, a másik nevet. Az itt töltött évek alatt a játék volt, ami kitöltötte az idő nagy részét, de most ezt felváltja a tanulás, ami nagy feladat lesz minden  kisgyermek számára.

Reméljük, hogy sok szép emlékkel gazdagodva ballagnak el tőlünk.

Kívánunk Nekik a továbbiakban jó tanulást, és ha idejük engedi, szeretettel várjuk vissza Őket!

OVIBÁL!

„Érezzük jól magunkat!”

1. június 18-án intézményünk kerti partit szervez 19 órai kezdettel!

Nincs belépő- csak jó hangulat!!!

Az idei évben rendhagyó módon , hálából,  amiért a szülők sok munkával segítették intézményünket az elmúl években, az építkezés alatt türelemmel viselték a sokszor nem kellemes körülményeket. Megértőek és segítőkészek voltak, hogy zökkenőmentes legyen az intézményünk működése.

A jó hangulathoz Vida Sanyi gondoskodik a zenéről, az étel , ital, sütemény  „ batyus” jelleggel, a hagyományokhoz híven!

Szeretettel várunk minden táncolni, szórakozni vágyó szülőt, baráti társaságot!  Előzetes feliratkozás az óvó néniknél.

Jelentkezési határidő június 10. a szervezési feladatok miatt.

toddlerslogo